Kable i adaptery
Adapter GEMBIRD A-DPM-VGAF-02 DisplayPort M - D-Sub VGA F 0,15m kolor czarny
Gembird
A-DPM-VGAF-02
Nowy
Dużo 72 Sztuk
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Gembird |
| Długość kabla | 0,15 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wysokość produktu | 14 mm |
| Szerokość produktu | 41 mm |
| Głębokość produktu | 22, 8 |
| Szerokość opakowania | 10 mm |
| Wysokość opakowania | 180 mm |
| pkwiu | 27.90.44.0 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
| Złącze 2 | Żeńska |
| Złączka 2 | VGA (D-Sub) |
| Złącze 1 | Męska |
| Złączka 1 | DisplayPort |