Kable i adaptery
Adapter GEMBIRD A-DPM-HDMIF-002 DisplayPort M - HDMI F 0,10m kolor czarny
Gembird
A-DPM-HDMIF-002
Nowy
Dużo 204 Sztuk
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Gembird |
| Długość kabla | 0,1 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| pkwiu | 27.90.44.0 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 200 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 390 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 8,16 kg |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Certyfikaty | CE, ISO 9002 |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 340 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 320 mm |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Wersja DisplayPort | 1.0 |
| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Złącze 2 | Żeńska |
| Złączka 2 | HDMI Typu A (Standard) |
| Złącze 1 | Męska |
| Złączka 1 | DisplayPort |