| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | SAVIO |
| Długość kabla | 20 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wysokość produktu | 20000 mm |
| Głębokość produktu | 8 mm |
| pkwiu | 27.90.44.0 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Certyfikaty | CE |
| Maksymalna rozdzielczość | 4096 x 2160 px |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080), 4096 x 2160 |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p, 2160p |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 2 | HDMI Typu A (Standard) |
| Złącze 1 | Męska |
| Złączka 1 | HDMI Typu A (Standard) |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Technologia dolby | DTS-HD Master Audio, Dolby TrueHD |
| Rozmiar przewodu AWG | 26 |
| Tworzywo kabla | Stal pokryta miedzią (CCS) |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Kanał Ethernet HDMI | Tak |