Kable HDMI
Kabel SAVIO Kable HDMI 2.0 CL141 HDMI M - HDMI M 10m kolor czarny
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | SAVIO |
| Długość kabla | 10 m |
| Kolor produktu | Czerwony, Czarny |
| pkwiu | 27.90.44.0 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szybkość przesyłania danych | 18 Gbit/s |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 4096 x 2160 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Obsługiwane tryby wideo | 2160p |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 2 | HDMI Typu A (Standard) |
| Złącze 1 | Męska |
| Złączka 1 | HDMI Typu A (Standard) |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Średnica przewodu | 6 mm |
| Rozmiar przewodu AWG | 30 |
| Materiał płaszcza przewodu | Polichlorek winylu (PVC) |
| Szerokość pasma | 600 MHz |
| Kanał Ethernet HDMI | Tak |