Fotele biurowe
Fotel gamingowy Huzaro Force 6.2 White Mesh
huzaro
Hz-Force 6.2 White Mesh
Nowy
Mało 2 Sztuk
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Huzaro |
| Szerokość produktu | 700 mm |
| Głębokość produktu | 620 mm |
| pkwiu | 31.00.11.0 |
| Certyfikaty | SGS |
| Podświetlenie | Nie |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Typ produktu | Fotel gamingowy |
| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
| Regulacja wysokości | 10 cm |
| Zakres kąta nachylenia | 90 - 180° |
| Kolor siedziska | Biały, Szary |
| Kolor podstawowy | Biały, Szary |
| Materiał oparcia | Tkanina |
| Podłokietnik | Tak |
| Typ oparcia | Obite oparcie |
| Typ siedziska | Obite siedzisko |
| Tworzywo kół | Guma/poliuretan (PU) |
| Zagłówek | Tak |
| Materiał siedziska | Tkanina |
| Wysokość siedziska (maks.) | 53,5 cm |
| Wysokość (max.) | 134 cm |
| Wysokość (min) | 125 cm |
| Szerokość siedziska | 36 cm |
| Głębokość siedziska | 50 cm |
| Wysokość siedziska (min.) | 44 cm |
| Regulowane oparcie | Tak |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik twardy |
| Maksymalna waga użytkownika | 130 kg |
| Materiał podstawy | Stal |
| Obsługiwane platformy gier | Uniwersalne |
| Oddychający materiał | Tak |
| Możliwośc pochylenia | Tak |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Wysokość podpórki pod plecy | 81 cm |
| Szerokość podłokietnika | 8 cm |
| Wysokość podłokietników (max) | 35 cm |
| Poduszka lędźwiowa | Tak |
| Szerokość podpórki pod plecy | 52 cm |
| Regulowana wysokość fotela | Tak |
| Poduszka relaksacyjna pod szyję | Tak |
| Wysokość podłokietników (min) | 28 cm |