Fotele biurowe
Fotel AEROCOOL CROWN AeroSuede Stone Grey
Aerocool
AEROCROWN-STONE-GREY
Nowy
Mało 1 Sztuka
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Aerocool |
| pkwiu | 31.00.11.0 |
| Typ produktu | Uniwersalny fotel dla gracza |
| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
| Kolor siedziska | Szary |
| Kolor podstawowy | Czarny |
| Materiał ramy | Stal |
| Materiał oparcia | Sztuczna skóra |
| Typ oparcia | Obite oparcie |
| Typ siedziska | Obite siedzisko |
| Koła transportowe | Tak |
| Tworzywo kół | Nylon |
| Materiał siedziska | Sztuczna skóra |
| Wysokość siedziska (maks.) | 57 cm |
| Wysokość (max.) | 133 cm |
| Wysokość (min) | 123 cm |
| Szerokość siedziska | 52 cm |
| Głębokość siedziska | 52 cm |
| Wysokość siedziska (min.) | 47 cm |
| Regulowane oparcie | Tak |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik wyściełany |
| Maksymalna waga użytkownika | 150 kg |
| Materiał podstawy | Nylon |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Wysokość podpórki pod plecy | 81 cm |
| Szerokość podłokietnika | 71 cm |
| Wysokość podłokietników (max) | 77 cm |
| Regulowany podłokietnik | Tak |
| Typ regulacji podłokietnika | Podłokietnik 2D |
| Szerokość podpórki pod plecy | 55 cm |
| Wysokość podnoszenia gazu (max) | 10 cm |
| Średnica koła | 6,5 cm |
| Klasa windy gazowej | 4 |
| Wysokość podłokietników (min) | 62 cm |
| Rekomendowana waga | 125 kg |
| Gęstość piany | Duża gęstość |
| Grubość siedziska | 13 cm |
| Kąt wychylenia | 3 - 18° |
| Funkcja kołysania | Tak |
| Liczba dołączonych poduszek | 2 |