Fotele biurowe
Ergonomiczny fotel biurowy ESTA czarny
UNIQUE
ESTA FS02-1H
Nowy
Średnio 10 Sztuk
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szerokość produktu | 620 mm |
| Głębokość produktu | 650 mm |
| pkwiu | 31.00.11.0 |
| Materiały | Siatka, Nylon |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Podłokietnik | Tak |
| Typ oparcia | Oparcie siatkowe |
| Typ siedziska | Obite siedzisko |
| Wysokość (max.) | 125 cm |
| Wysokość (min) | 110 cm |
| Regulowane oparcie | Tak |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik twardy |
| Maksymalna waga użytkownika | 130 kg |
| Typ mechanizmu | SYNCHRON |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Regulowany podłokietnik | Tak |
| Regulowany zagłówek | Tak |
| Odporność na ścieranie | Tak |
| Regulowane siedzisko | Tak |