Fotele biurowe
Fotel gamingowy Aerocool AC-280 DUKE AEROAC-280DUKE-BK/BL (kolor niebieski)
Aerocool
AEROAC-280DUKE-BK/BL
Nowy
Mało 3 Sztuk
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Aerocool |
| Waga produktu | 19,1 kg |
| Szerokość produktu | 690 mm |
| Głębokość produktu | 700 mm |
| Szerokość opakowania | 680 mm |
| Wysokość opakowania | 330 mm |
| Ilość | 1 |
| pkwiu | 31.00.11.0 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 850 mm |
| Typ produktu | Uniwersalny fotel dla gracza |
| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
| Kolor siedziska | Niebieski |
| Materiał ramy | Stal |
| Podłokietnik | Tak |
| Koła transportowe | Tak |
| Tworzywo kół | Nylon |
| Wysokość siedziska (maks.) | 57 cm |
| Wysokość (max.) | 135 cm |
| Wysokość (min) | 125 cm |
| Szerokość siedziska | 56 cm |
| Głębokość siedziska | 56 cm |
| Wysokość siedziska (min.) | 47 cm |
| Regulowane oparcie | Tak |
| Maksymalna waga użytkownika | 150 kg |
| Typ mechanizmu | Mechanizm motylkowy |
| Materiał podstawy | Nylon |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Wysokość podpórki pod plecy | 83 cm |
| Szerokość podłokietnika | 69 cm |
| Wysokość podłokietników (max) | 78 cm |
| Kierownica wyścigowa/do latania w zestawie | Nie |
| Regulowany podłokietnik | Tak |
| Zakres kąta oparcia | 90 - 180° |
| Wymagany montaż | Tak |
| Typ regulacji podłokietnika | Podłokietnik 2D |
| Szerokość podpórki pod plecy | 56 cm |
| Wysokość podnoszenia gazu (max) | 10 cm |
| Średnica koła | 6,5 cm |
| Klasa windy gazowej | 4 |
| Wysokość podłokietników (min) | 61 cm |
| Rekomendowana waga | 125 kg |
| Gęstość piany | Duża gęstość |
| Kąt wychylenia | 3 - 18° |
| Funkcja kołysania | Tak |
| Pokrywa | Sztuczna skóra |
| Produkty w jednym kontenerze intermodalnym (40ft, HC) | 350 szt. |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft) | 144 szt. |