Fotele biurowe
Fotel gamingowy Huzaro Force 4.7 Grey Mesh
huzaro
HZ-Force 4.7 Grey Mesh
Nowy
Mało 3 Sztuk
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Huzaro |
| Szerokość produktu | 670 mm |
| Głębokość produktu | 500 mm |
| pkwiu | 31.00.11.0 |
| Certyfikaty | SGS |
| Podświetlenie | Nie |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Typ produktu | Fotel gamingowy |
| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
| Regulacja wysokości | 10 cm |
| Zakres kąta nachylenia | 90 - 140° |
| Kolor siedziska | Czarny, Szary |
| Kolor podstawowy | Szary |
| Materiał oparcia | Tkanina |
| Podłokietnik | Tak |
| Typ oparcia | Obite oparcie |
| Typ siedziska | Obite siedzisko |
| Tworzywo kół | Guma/poliuretan (PU) |
| Zagłówek | Tak |
| Materiał siedziska | Tkanina |
| Wysokość siedziska (maks.) | 53 cm |
| Wysokość (max.) | 123 cm |
| Wysokość (min) | 113 cm |
| Szerokość siedziska | 33 cm |
| Głębokość siedziska | 50 cm |
| Wysokość siedziska (min.) | 43 cm |
| Stopka | Tak |
| Regulowane oparcie | Tak |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik miękki |
| Maksymalna waga użytkownika | 140 kg |
| Materiał podstawy | Stal |
| Obsługiwane platformy gier | Uniwersalne |
| Oddychający materiał | Tak |
| Możliwośc pochylenia | Tak |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Wysokość podpórki pod plecy | 81 cm |
| Szerokość podłokietnika | 6 cm |
| Kierownica wyścigowa/do latania w zestawie | Nie |
| Poduszka lędźwiowa | Tak |
| Szerokość podpórki pod plecy | 55 cm |
| Średnica koła | 5 cm |
| Regulowana wysokość fotela | Tak |
| Wysokość podłokietnika | 28 cm |
| Poduszka relaksacyjna pod szyję | Tak |