Fotele biurowe
Fotel gamingowy dla dziecka Huzaro Ranger 6.0 RGB Mesh
huzaro
HZ-Ranger 6.0 RGB Mesh
Nowy
Brak Wyczerpane zapasy
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Przeznaczenie | Dziecko |
| Szerokość produktu | 610 mm |
| pkwiu | 31.00.11.0 |
| Certyfikaty | SGS |
| Podświetlenie | RGB |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
| Typ produktu | Uniwersalny fotel dla gracza |
| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
| Typ kontroli | Dźwignia |
| Zakres kąta nachylenia | 90 - 180° |
| Kolor siedziska | Czarny |
| Kolor podstawowy | Czarny |
| Podłokietnik | Tak |
| Typ oparcia | Siatka z oczkiem |
| Typ siedziska | Siatka z oczkiem |
| Koła transportowe | Tak |
| Tworzywo kół | Guma/poliuretan (PU) |
| Zagłówek | Tak |
| Materiał siedziska | Tkanina |
| Wysokość siedziska (maks.) | 47 cm |
| Głębokość siedziska | 50 cm |
| Wysokość siedziska (min.) | 39 cm |
| Regulowane oparcie | Tak |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik wyściełany |
| Maksymalna waga użytkownika | 130 kg |
| Typ mechanizmu | Mechanizm motylkowy |
| Materiał podstawy | Stal |
| Obsługiwane platformy gier | Uniwersalne |
| Możliwośc pochylenia | Tak |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Wysokość podpórki pod plecy | 73 cm |
| Szerokość podłokietnika | 7,5 cm |
| Wysokość podłokietników (max) | 34 cm |
| Poduszka lędźwiowa | Tak |
| Maksymalna wysokość użytkownika | 160 cm |
| Wymagany montaż | Tak |
| Poduszka relaksacyjna pod szyję | Tak |
| Wysokość podłokietników (min) | 27 cm |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |