Fotele biurowe
Fotel gamingowy dla dziecka Huzaro Ranger 1.0 Spider
huzaro
HZ-Ranger 1.0 Spider
Nowy
Brak Wyczerpane zapasy
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Przeznaczenie | Dziecko |
| Kolor produktu | Czarny, Niebieski, Czerwony |
| pkwiu | 31.00.11.0 |
| Certyfikaty | SGS |
| Wodoodporność | Nie |
| Typ produktu | Fotel dla gracza |
| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
| Materiał ramy | Stal |
| Podłokietnik | Tak |
| Typ oparcia | Obite oparcie |
| Typ siedziska | Obite siedzisko |
| Zagłówek | Nie |
| Materiał siedziska | Tkanina |
| Wysokość siedziska (maks.) | 44 cm |
| Szerokość siedziska | 43 cm |
| Głębokość siedziska | 43 cm |
| Wysokość siedziska (min.) | 36 cm |
| Regulowane oparcie | Nie |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik miękki |
| Maksymalna waga użytkownika | 130 kg |
| Materiał podstawy | Stal |
| Oddychający materiał | Tak |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Wysokość podpórki pod plecy | 53 cm |
| Szerokość podłokietnika | 7 cm |
| Poduszka lędźwiowa | Nie |
| Regulowany podłokietnik | Nie |
| Maksymalna wysokość użytkownika | 150 cm |
| Wymagany montaż | Tak |
| Nie zostawia zarysowań | Tak |
| Wysokość podłokietnika | 26 cm |
| Wzór | Spider |