Fotele biurowe
Fotel gamingowy Huzaro Combat 5.0 Camo
huzaro
HZ-Combat 5.0 Camo
Nowy
Mało 1 Sztuka
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Huzaro |
| Szerokość produktu | 610 mm |
| pkwiu | 31.00.11.0 |
| Materiały | Siatka Nylon Mesh |
| Certyfikaty | SGS |
| Materiał obudowy | Nylon FX |
| Typ produktu | Fotel gamingowy |
| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
| Typ kontroli | Dźwignia |
| Zakres kąta nachylenia | 90 - 140° |
| Kolor siedziska | Kamuflaż, Czarny |
| Kolor podstawowy | Czarny |
| Podłokietnik | Tak |
| Typ oparcia | Siatka z oczkiem |
| Typ siedziska | Siatka z oczkiem |
| Koła transportowe | Tak |
| Tworzywo kół | Guma/poliuretan (PU) |
| Zagłówek | Tak |
| Wysokość siedziska (maks.) | 65 cm |
| Szerokość siedziska | 48 cm |
| Głębokość siedziska | 44 cm |
| Wysokość siedziska (min.) | 55 cm |
| Stopka | Tak |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik miękki |
| Maksymalna waga użytkownika | 140 kg |
| Typ mechanizmu | Mechanizm motylkowy |
| Obsługiwane platformy gier | Uniwersalne |
| Oddychający materiał | Tak |
| Możliwośc pochylenia | Tak |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Wysokość podpórki pod plecy | 74 cm |
| Szerokość podłokietnika | 6,5 cm |
| Kierownica wyścigowa/do latania w zestawie | Nie |
| Poduszka lędźwiowa | Tak |
| Wysokość podłokietnika | 21 cm |
| Poduszka relaksacyjna pod szyję | Nie |