Dyski SSD
Dysk ADATA Ultimate ASU630SS-960GQ-R 960 GB 2.5" SATA III
ADATA
ASU630SS-960GQ-R
Nowy
Średnio 8 Sztuk
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | ADATA |
| Interfejs | SATA |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Waga produktu | 47,5 g |
| Wysokość produktu | 7 mm |
| Szerokość produktu | 69,8 mm |
| Głębokość produktu | 100,5 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| pkwiu | 26.20.22.0 |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Certyfikaty | CE, FCC, BSMI, VCCI, KC |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Napięcie pracy | 5 V |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Typ pamięci | 3D2 QLC |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Korekcja ECC | Tak |
| Pojemność pamięci SSD | 960 GB |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1500000 h |
| Prędkość zapisu nośnika | 450 MB/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 520 MB/s |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Odporność na wibracje | 20 G |
| Losowy odczyt (4KB) | 40000 IOPS |
| Szyfrowanie sprzętu | Nie |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| Losowy zapis (4KB) | 65000 IOPS |
| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |