Dyski SSD
Dysk SSD WD Blue WDS100T3B0A 1 TB 2.5" SATA III
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Western Digital |
| Interfejs | Serial ATA III |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Waga produktu | 34,6 g |
| Wysokość produktu | 7 mm |
| Szerokość produktu | 69,8 mm |
| Głębokość produktu | 100,2 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| pkwiu | 26.20.22.0 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -55 - 85 °C |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 17500000 h |
| Prędkość zapisu nośnika | 520 MB/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 560 MB/s |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Losowy odczyt (4KB) | 90000 IOPS |
| Szyfrowanie sprzętu | Nie |
| Losowy zapis (4KB) | 82000 IOPS |
| NVMe | Nie |
| Współczynnik TBW | 400 |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 70 °C |