Dyski SSD
Dysk SSD Kingston A400 240GB 2.5" SATA 3.0 SA400S37/240G
Kingston
SA400S37/240G
Nowy
Dużo 24 Sztuk
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Kingston |
| Interfejs | Serial ATA III |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 41 g |
| Wysokość produktu | 7 mm |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Głębokość produktu | 69,9 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| pkwiu | 26.20.22.0 |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na wstrząsy, Wytrzymały na wibracje |
| Certyfikaty | CE, FCC |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Typ pamięci | TLC |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Pojemność pamięci SSD | 240 GB |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1000000 h |
| Prędkość zapisu nośnika | 350 MB/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 500 MB/s |
| NVMe | Nie |
| Średnie zużycie mocy | 0,279 W |
| Pobór mocy (max) | 0,642 W |
| Pobór mocy (bezczynny) | 0,195 W |
| Pobór mocy (zapis) | 1,535 W |
| Wibracje podczas pracy | 2,17 G |
| Wibracje podczas przechowywania | 20 G |