Dyski SSD
Dysk SSD WD Green WDS240G3G0A 240GB 2.5" SATA III
WD
WDS240G3G0A
Nowy
Brak Wyczerpane zapasy
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Western Digital |
| Interfejs | Serial ATA III |
| Przeznaczenie | Wielofunkcyjny |
| Waga produktu | 36,2 g |
| Wysokość produktu | 7 mm |
| Szerokość produktu | 69,8 mm |
| Głębokość produktu | 100,5 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| pkwiu | 26.20.22.0 |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -55 - 85 °C |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Pojemność pamięci SSD | 240 GB |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1000000 h |
| Prędkość odczytu z nośnika | 545 MB/s |
| Szyfrowanie sprzętu | Nie |
| NVMe | Nie |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 70 °C |