Dyski SSD
Dysk Crucial CT500MX500SSD1 500 GB 2.5" SATA III
Crucial
CT500MX500SSD1
Nowy
Brak Wyczerpane zapasy
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Crucial |
| Interfejs | Serial ATA III |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| pkwiu | 26.20.22.0 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Korekcja ECC | Tak |
| Pojemność pamięci SSD | 500 GB |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1800000 h |
| Prędkość zapisu nośnika | 510 MB/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 560 MB/s |
| Losowy odczyt (4KB) | 95000 IOPS |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| Losowy zapis (4KB) | 90000 IOPS |
| Obsługa DevSlp (uśpienia urządzenia) | Tak |
| Dynamiczne przyspieszanie zapisu (DWA) | Tak |
| Algorytm integracji danych Multistep | Tak |
| Aktywne odzyskiwanie pamięci | Tak |
| Ochrona przed utratą zasilania | Tak |
| Adaptacyjna ochrona termiczna | Tak |