Dyski SSD
Dysk SSD Silicon Power UD85 1TB M.2 PCIe NVMe Gen4x4 NVMe 1.4 3600/2800 MB/s
Silicon Power
SP01KGBP44UD8505
Nowy
Średnio 6 Sztuk
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Waga produktu | 8 g |
| Wysokość produktu | 8 mm |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Głębokość produktu | 22 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| pkwiu | 26.20.22.0 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | WEEE, CE, UKCA |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na wstrząsy |
| Certyfikaty | CE, FCC, UKCA, BSMI, Green dot, WEEE, RoHS, KCC |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11, Windows 8.1, Windows 10 |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Typ pamięci | 3D NAND |
| Korekcja ECC | Tak |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1500000 h |
| Prędkość zapisu nośnika | 2800 MB/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 3600 MB/s |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| NVMe | Tak |
| Łącze PCI Express | x16 |
| NVMe wersja | 1.4 |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |