Dyski SSD
SSD Patriot Viper VP4300L M.2 PCI-Ex4 NVMe 1TB
Patriot Memory
VP4300L1TBM28H
Nowy
Dużo 17 Sztuk
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Silicon Power |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| Przeznaczenie | PC/konsola do gier |
| Waga produktu | 9 g |
| Wysokość produktu | 3,8 mm |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Szerokość opakowania | 100 mm |
| Wysokość opakowania | 6,6 mm |
| pkwiu | 26.20.22.0 |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Głębokość opakowania | 132 mm |
| Certyfikaty | CE/FCC/UKCA/BSMI/RoHS |
| Waga wraz z opakowaniem | 20 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 8, Windows 11 |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Prędkość zapisu nośnika | 6400 MB/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 7400 MB/s |
| Szyfrowanie sprzętu | Nie |
| NVMe | Tak |
| Współczynnik TBW | 800 |
| Łącze PCI Express | x4 |
| NVMe wersja | 2.0 |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Sekwencyjna prędkość zapisu (CDM) | 6400 MB/s |
| Sekwencyjna prędkość odczytu (CDM) | 7400 MB/s |
| Obsługiwane produkty | PlayStation 5 |