| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Samsung |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Waga produktu | 9 g |
| Wysokość produktu | 2,38 mm |
| Szerokość produktu | 80,2 mm |
| Głębokość produktu | 22,1 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| pkwiu | 26.20.22.0 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
| Napięcie pracy | 3,3 V |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Typ pamięci | V-NAND TLC |
| Pojemność pamięci SSD | 2 TB |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1500000 h |
| Prędkość zapisu nośnika | 4200 MB/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 5000 MB/s |
| Wsparcie TRIM | Tak |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| NVMe | Tak |
| Współczynnik TBW | 1200 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 256-bit AES |
| Pobór mocy (bezczynny) | 0,06 W |
| Łącze PCI Express | x4 |
| NVMe wersja | 2.0 |
| Zużycie energii (tryb uśpienia) | 0,005 W |
| Pobór mocy (zapis) | 4,7 W |
| Pobór mocy (odczyt) | 5,5 W |
| Wibracje podczas przechowywania | 20 G |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| Wstrząsy podczas przechowywania | 1500 G |
| Rewizja PCI Express CEM | 4.0 |