| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Silicon Power |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Waga produktu | 3 g |
| Wysokość produktu | 3,7 mm |
| Szerokość produktu | 30 mm |
| Głębokość produktu | 22 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| pkwiu | 26.20.22.0 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE, RoHS, UKCA, Federalna Komisja Łączności (FCC), WEEE |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10, Windows 11, Windows 8.1 |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Typ pamięci | 3D NAND |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1500000 h |
| Prędkość zapisu nośnika | 3200 MB/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 4900 MB/s |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Szyfrowanie sprzętu | Nie |
| NVMe | Tak |
| Łącze PCI Express | x4 |
| NVMe wersja | 1.4 |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 70 °C |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2230 (22 x 30 mm) |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |