Dyski SSD
SSD PNY CS2230 1TB M.2 PCIe NVMe
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Interfejs | PCI Express 3.0 |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Waga produktu | 6,6 g |
| Wysokość produktu | 4 mm |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Głębokość produktu | 22 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| pkwiu | 26.20.22.0 |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Typ pamięci | 3D NAND |
| Korekcja ECC | Tak |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1000000 h |
| Prędkość zapisu nośnika | 2600 MB/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 3300 MB/s |
| Wsparcie TRIM | Tak |
| Szyfrowanie sprzętu | Nie |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| NVMe | Tak |
| Łącze PCI Express | x4 |
| NVMe wersja | 1.4 |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 70 °C |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| Ochrona danych End-to-End Data Protection | Tak |