| Wysyłka | do 72 godzin |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Waga produktu | 6 g |
| Wysokość produktu | 2,45 mm |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| pkwiu | 26.20.22.0 |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na wstrząsy, Wytrzymały na wibracje |
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Typ pamięci | SLC |
| Pojemność pamięci SSD | 2 TB |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1500000 h |
| Prędkość zapisu nośnika | 6500 MB/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 7400 MB/s |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Odporność na wibracje | 20 G |
| NVMe | Tak |
| Łącze PCI Express | x4 |
| NVMe wersja | 1.4 |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 70 °C |
| Litografia | 12 nm |