| Wysyłka | do 72 godzin |
| Kolor produktu | Szary |
| Waga produktu | 31 g |
| Wysokość produktu | 12,2 mm |
| Szerokość produktu | 35 mm |
| Głębokość produktu | 64,8 mm |
| pkwiu | 26.20.22.0 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10, Windows 8, Windows 8.1, Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android, iOS |
| Przewody | USB |
| Pojemność pamięci SSD | 500 GB |
| Prędkość zapisu nośnika | 2000 MB/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 2000 MB/s |
| Szyfrowanie sprzętu | Nie |
| Wi-Fi | Tak |
| Wersja USB | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Technologia Thunderbolt | Nie |