Dyski SSD
Dysk SSD ADATA Ultimate SU650 512GB M.2 SATA 2280
ASU650NS38-512GT-C
Nowy
Brak Wyczerpane zapasy
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Interfejs | Serial ATA III |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Waga produktu | 7 g |
| Wysokość produktu | 3,5 mm |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| pkwiu | 26.20.22.0 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Typ pamięci | 3D NAND |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Korekcja ECC | Tak |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 h |
| Prędkość zapisu nośnika | 510 MB/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 550 MB/s |
| Specyficzne technologie | SLC Caching |
| Kolejkowaniem zadań (NCQ) | Tak |
| Losowy odczyt (4KB) | 80000 IOPS |
| Wsparcie TRIM | Tak |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| Losowy zapis (4KB) | 60000 IOPS |
| Współczynnik TBW | 420 |