Dyski SSD
Dysk SSD Goodram PX600 500GB M.2 PCIe NVME gen. 4 x4 3D NAND
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Wysokość produktu | 80 mm |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Głębokość produktu | 4 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -25 - 85 °C |
| pkwiu | 26.20.22.0 |
| Minimalna temperatura pracy | -25 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Typ pamięci | 3D NAND |
| Pojemność pamięci SSD | 500 GB |
| Prędkość zapisu nośnika | 1700 MB/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 4700 MB/s |
| NVMe | Tak |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 85 °C |