Dyski SSD
Dysk SSD Lexar 512GB NM620 M.2 2280 NVMe
LNM620X512G-RNNNG
Nowy
Brak Wyczerpane zapasy
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Interfejs | PCIe Gen3x4 |
| Wysokość produktu | 2,25 mm |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| pkwiu | 26.20.22.0 |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Typ pamięci | 3D TLC |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Prędkość zapisu nośnika | 2400 MB/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 3300 MB/s |
| Dysk SSD - wstrząsy | 1500 G / 0.5 ms |