Dyski SSD
SSD Patriot P300 M.2 PCI-Ex4 NVMe 256GB 1,7GB/s
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| pkwiu | 26.20.22.0 |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Pojemność pamięci SSD | 256 GB |
| Prędkość zapisu nośnika | 1100 MB/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 1700 MB/s |
| NVMe | Tak |