| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Samsung |
| Interfejs | Serial ATA III |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 86 g |
| Wysokość produktu | 7 mm |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Głębokość produktu | 70 mm |
| pkwiu | 26.20.22.0 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10, Windows 10 x64, Windows 8, Windows Vista, Windows 7 x64, Windows 8 x64, Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Typ pamięci | V-NAND |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1500000 h |
| Prędkość zapisu nośnika | 530 MB/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 560 MB/s |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Wsparcie TRIM | Tak |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| NVMe | Nie |
| Współczynnik TBW | 600 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 256-bit AES |
| Średnie zużycie mocy | 2,5 W |
| Pobór mocy (max) | 4 W |
| Obsługa DevSlp (uśpienia urządzenia) | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2003 x64, Windows Server 2003 |