Dyski SSD
SSD KIOXIA EXCERIA Series SATA 6Gbit/s 2.5-inch 960GB
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Kioxia |
| Interfejs | Serial ATA III |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Waga produktu | 45,7 g |
| Wysokość produktu | 7,2 mm |
| Szerokość produktu | 70,1 mm |
| Głębokość produktu | 100,5 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 65 °C |
| pkwiu | 26.20.22.0 |
| Napięcie pracy | 5 V |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Typ pamięci | TLC |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Pojemność pamięci SSD | 960 GB |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1500000 h |
| Prędkość zapisu nośnika | 540 MB/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 555 MB/s |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Losowy odczyt (4KB) | 81000 IOPS |
| Wsparcie TRIM | Tak |
| Losowy zapis (4KB) | 88000 IOPS |
| Współczynnik TBW | 240 |
| Średnie zużycie mocy | 1,7 W |
| Obsługa DevSlp (uśpienia urządzenia) | Tak |
| Pobór mocy (bezczynny) | 1,7 W |
| Wibracje podczas pracy | 20 G |