| Wysyłka | do 72 godzin |
| Interfejs | Serial ATA III |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Waga produktu | 40 g |
| Wysokość produktu | 69,8 mm |
| Szerokość produktu | 7 mm |
| Głębokość produktu | 100,1 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Szerokość opakowania | 9 mm |
| Wysokość opakowania | 184 mm |
| pkwiu | 26.20.22.0 |
| Głębokość opakowania | 129,5 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 203,2 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 738,9 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 67,5 g |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 135,9 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 63,5 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Typ pamięci | 3D TLC |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Pojemność pamięci SSD | 1,02 TB |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1000000 h |
| Prędkość zapisu nośnika | 520 MB/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 550 MB/s |
| Losowy odczyt (4KB) | 90000 IOPS |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
| Losowy zapis (4KB) | 80000 IOPS |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 256-bit AES |
| Średnie zużycie mocy | 0,2 W |
| Pobór mocy (bezczynny) | 0,06 W |
| Pobór mocy (zapis) | 3,2 W |
| Pobór mocy (odczyt) | 1,3 W |
| Wibracje podczas pracy | 2,17 G |
| Wibracje podczas przechowywania | 20 G |
| Rodzaj kontrolera | SMI SM2259 |