Dyski SSD
DYSK SSD GOODRAM CX400 Gen2 1TB SATA III 2,5 RETAIL
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | GoodRam |
| Interfejs | Serial ATA III |
| Przeznaczenie | PC |
| Wysokość produktu | 7 mm |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Głębokość produktu | 69,8 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| pkwiu | 26.20.22.0 |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -45 - 85 °C |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Typ pamięci | 3D TLC NAND |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Pojemność pamięci SSD | 1,02 TB |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 h |
| Prędkość zapisu nośnika | 500 MB/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 550 MB/s |
| NVMe | Nie |