Dyski SSD
Dysk SSD PATRIOT BURST ELITE 480GB SATA 3 2.5INCH
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Interfejs | Serial ATA III |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Waga produktu | 46 g |
| Wysokość produktu | 7 mm |
| Szerokość produktu | 69 mm |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| pkwiu | 26.20.22.0 |
| Certyfikaty | CE, FCC |
| Napięcie pracy | 5 V |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Pojemność pamięci SSD | 480 GB |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 h |
| Losowy odczyt (4KB) | 40000 IOPS |
| Losowy zapis (4KB) | 40000 IOPS |
| NVMe | Nie |
| Współczynnik TBW | 400 |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Sekwencyjna prędkość odczytu (ATTO) | 450 MB/s |
| Sekwencyjna szybkość zapisu (ATTO) | 320 MB/s |