Dyski SSD
Dysk SSD Samsung 980 500 GB M.2 2280 PCI-E x4 Gen3 NVMe (MZ-V8V500BW)
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Samsung |
| Interfejs | PCI Express 3.0 |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Waga produktu | 8 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| pkwiu | 26.20.22.0 |
| Napięcie pracy | 3,3 V |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Typ pamięci | V-NAND |
| Pojemność pamięci SSD | 500 GB |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1500000 h |
| Prędkość zapisu nośnika | 2600 MB/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 3100 MB/s |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Losowy odczyt (4KB) | 400000 IOPS |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| Losowy zapis (4KB) | 470000 IOPS |
| NVMe | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 256-bit AES |
| Średnie zużycie mocy | 4,3 W |
| Pobór mocy (max) | 5,9 W |
| Łącze PCI Express | x4 |
| NVMe wersja | 1.4 |