Dyski SSD
Dysk SSD Samsung 870 EVO MZ-77E2T0B 2TB SATA
MZ-77E2T0B/EU
Nowy
Brak Wyczerpane zapasy
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Samsung |
| Interfejs | Serial ATA III |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 86 g |
| Wysokość produktu | 7 mm |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Głębokość produktu | 70 mm |
| pkwiu | 26.20.22.0 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Typ pamięci | V-NAND MLC |
| Pojemność pamięci SSD | 2 TB |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1500000 h |
| Prędkość zapisu nośnika | 530 MB/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 560 MB/s |
| Wsparcie TRIM | Tak |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 256-bit AES |