Podkładki pod mysz
Podkładka pod mysz Esperanza Grunge EA146G
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Esperanza |
| Kolor produktu | Zielony, Biały |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Głębokość produktu | 354 mm |
| pkwiu | 22.29.25.0 |
| Grubość | 4 mm |
| Materiały | Tkanina, Guma |
| Podkładka dla graczy | Tak |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Kolor powierzchni | Wzór |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Rozmiar produktu | L |