Pamięć RAM
Pamięć Patriot Memory Signature PSD48G240081S DDR4 SO-DIMM 1 x 8 GB 2400 MHz CL17
Patriot Memory
PSD48G240081S
Nowy
Brak Wyczerpane zapasy
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Patriot Memory |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Kolor produktu | Zielony |
| Waga produktu | 9,5 g |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Szerokość produktu | 69 mm |
| Głębokość produktu | 3 mm |
| Szerokość opakowania | 53 mm |
| Wysokość opakowania | 168 mm |
| pkwiu | 26.11.30.0 |
| Głębokość opakowania | 16 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Waga wraz z opakowaniem | 18,5 g |
| Korekcja ECC | Nie |
| Prędkość zegara pamięci | 2400 MHz |
| Opóźnienie CAS | 17 |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 8 GB |
| Rodzaj pamięci | 260-pin SO-DIMM |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |