Pamięć RAM
KINGSTON DDR5 16GB 4800MHz SODIMM
Kingston
KCP548SS8-16
Nowy
Brak Wyczerpane zapasy
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Kingston |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Wysokość produktu | 18,8 mm |
| Szerokość produktu | 133,3 mm |
| pkwiu | 26.11.30.0 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Korekcja ECC | Nie |
| Prędkość zegara pamięci | 4800 MHz |
| Opóźnienie CAS | 40 |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 16 GB |
| Rodzaj pamięci | 262-pin SO-DIMM |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Napięcie pamięci | 1.1 |