Pamięć RAM
AFOX DDR4 8GB 3200MHZ MICRON CHIP CL22 XMP2 RANK1 X4 AFLD48PH2P
AFOX
AFLD48PH2P
Nowy
Brak Wyczerpane zapasy
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | AFOX |
| Przeznaczenie | PC |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| pkwiu | 26.11.30.0 |
| Certyfikaty | CE |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 8 GB |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Napięcie pamięci | - V |
| Standard JEDEC | Tak |