Pamięć RAM
KINGSTON DDR4 8GB 3200MHz KVR32S22S8/8 1Rx8 SODIMM
Kingston
KVR32S22S8/8
Nowy
Dużo 12 Sztuk
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Kingston |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Szerokość produktu | 69,6 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 85 °C |
| pkwiu | 26.11.30.0 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -55 - 100 °C |
| Korekcja ECC | Nie |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Opóźnienie CAS | 22 |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 8 GB |
| Rodzaj pamięci | 260-pin SO-DIMM |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Pokrycie ołowiem | Złoto |
| Odświeżany czas cyklu wiersza | 350 ns |
| Czas cyklu wiersza | 45,75 ns |
| Czas aktywności wiersza | 32 ns |
| Nie zawiera | Halogen |