Pamięć RAM
PATRIOT VIPER Steel DDR4 2x4GB 3200MHz
Patriot Memory
PVS48G320C6K
Nowy
Brak Wyczerpane zapasy
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Patriot |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| pkwiu | 26.11.30.0 |
| Korekcja ECC | Nie |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 4 GB |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 2,0 |