Pamięć RAM
Patriot Premium Black DDR4 8GB 3200MHz 1 Rank
Patriot Memory
PSP48G320081H1
Nowy
Brak Wyczerpane zapasy
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Patriot |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Waga produktu | 34 g |
| Wysokość produktu | 37 mm |
| Szerokość produktu | 133 mm |
| Głębokość produktu | 60 mm |
| Szerokość opakowania | 53 mm |
| Wysokość opakowania | 168 mm |
| pkwiu | 26.11.30.0 |
| Głębokość opakowania | 16 mm |
| Certyfikaty | RoHS |
| Waga wraz z opakowaniem | 46 g |
| Korekcja ECC | Nie |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Opóźnienie CAS | 22 |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 8 GB |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |