Płyty główne
Płyta główna Gigabyte B760M DS3H GEN5
Gigabyte
B760M DS3H GEN5
Nowy
Dużo 12 Sztuk
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Szerokość produktu | 244 mm |
| Głębokość produktu | 174 mm |
| LED RGB | Tak |
| producent | Gigabyte |
| Pkwiu | 26.20.40.0 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Rodzaj zasilania | ATX |
| Rodzaj chłodzenia | Pasywne |
| Usługa RAID | Tak |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 256 GB |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Producent procesora | Intel |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| HDCP | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Maksymalna rozdzielczość | 4096 x 2304 px |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 5600 MHz, 4400 MHz, 5200 MHz, 4800 MHz |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Monitorowanie stanu komputera | Water cooling, Temperatura, Wentylator, Napięcie |
| Układ płyty głównej | Intel B760 Express |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Złącze TPM | Tak |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 3 |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, PCI Express 4.0, SATA III |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Liczba portów PS/2 | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 2 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Poziomy RAID | 10, 1, 5, 0 |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 6 |
| Mikrofon | Tak |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 5.x) | 1 |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Wejście liniowe | Tak |
| Złącze na panelu przednim | Tak |
| Gniazdo S/PDIF | Tak |
| Zworka clear CMOS | Tak |
| Liczba obsługiwanych HDD | 4 |
| Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.) | 5600 MHz |
| Wersja interfejsu zarządzania pulpitem (DMI) | 2.7 |
| Złącze Serial port | 1 |
| Złącze równoległe | Tak |
| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
| Kompatybilność ECC | ECC lub Non-ECC |
| Liczba złączy RGB LED | 3 |
| Liczba złączy wentylatora CPU | 1 |
| Liczba złączy zasilania EPS (8-pin) | 1 |
| 1. M.2 najwyższa generacja PCI Express | 4.0 |
| 2. największy rozmiar klucza M.2 | 2280 |
| 2. M.2 najwyższa generacja PCI Express | 4.0 |
| 1. największy rozmiar klucza M.2 | 2280 |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna na gniazdo | 64 GB |