Płyty główne
Płyta główna Gigabyte Z790 EAGLE AX
Gigabyte
Z790 EAGLE AX
Nowy
Średnio 5 Sztuk
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Procesor | Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i5, Intel® Celeron®, Intel® Core™ i9, Intel® Core™ i3, Intel® Pentium® Gold |
| Typ obsługiwanych baterii | CR2032 |
| Wysokość produktu | 35 mm |
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Szerokość opakowania | 335 mm |
| Wysokość opakowania | 80 mm |
| Głębokość opakowania | 270 mm |
| LED RGB | Tak |
| producent | Gigabyte |
| Pkwiu | 26.20.40.0 |
| Kolor Produktu | Brązowy |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,81 kg |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 x64, Windows 10 x64 |
| Rodzaj zasilania | ATX |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C, USB Typu-A |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth | Tak |
| Rodzaj baterii | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Przewody | SATA |
| Usługa RAID | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 192 GB |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Producent procesora | Intel |
| Wbudowana karta graficzna | Nie |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna wspierana przez procesor | 192 GB |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| HDCP | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Maksymalna rozdzielczość | 4096 x 2304 px |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Maksymalna liczba procesorów SMP | 1 |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 5200 MHz, 7200, 4800 MHz, 7000, 7400, 6000 MHz, 7600, 6200 MHz, 5600 MHz, 6400 MHz, 4400 MHz, 5400 MHz, 5800 MHz, 6600, 6800 |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Monitorowanie stanu komputera | Napięcie, Wentylator, Temperatura, Water cooling |
| Układ płyty głównej | Intel Z790 Express |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Złącze TPM | Tak |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Liczba portów PS/2 | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 3 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 1 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Obsługiwane pojemności modułów pamięci | 8GB, 1GB, 16GB, 32GB, 48GB, 4GB, 12GB, 2GB |
| Układ audio | Realtek ALC897 |
| Format płyty głównej | ATX |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Łączna liczba złączy SATA | 4 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11g, 802.11a, Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b |
| Przycisk clear CMOS | Tak |
| Poziomy RAID | 0, 5, 1, 10 |
| Wtyczka Jack anteny WiFi-AP | 2 |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 7 |
| Mikrofon | Tak |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 2 |
| Końcówki Thunderbolt | 2 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Łącza USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) | 1 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Port wyjścia S/PDIF | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 5.x) | 1 |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Złącze na panelu przednim | Tak |
| Zworka clear CMOS | Tak |
| Liczba obsługiwanych HDD | 4 |
| Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.) | 7600 MHz |
| Wersja interfejsu zarządzania pulpitem (DMI) | 2.7 |
| Ilość gniazd EATX | 2 |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 1 szt. |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Ilość komór baterii | 1 |
| Waga akumulatora litowego | 0,07 g |
| Waga baterii/akumulatora | 3 g |
| Dołączona antena | Tak |
| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
| Kompatybilność ECC | ECC lub Non-ECC |