| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | MSI |
| Przeznaczenie | PC |
| Procesor | Intel® Celeron®, Intel® Pentium® Gold |
| Szerokość produktu | 243,8 mm |
| Głębokość produktu | 304,8 mm |
| pkwiu | 26.20.40.0 |
| LED RGB | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth | Tak |
| Przewody | SATA |
| Wi-Fi | Tak |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 192 GB |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Producent procesora | Intel |
| Bez ECC | Tak |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 5800 MHz, 5600 MHz, 6400 MHz, 6000 MHz, 5400 MHz, 7200 MHz, 6200 MHz, 5200 MHz, 4800 MHz, 7000, 5000 MHz, 6600, 6800 |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Układ płyty głównej | Intel Z790 |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Złącze TPM | Tak |
| Ilość złączy SATA III | 6 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 4 |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, PCI Express |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 4 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Układ audio | Realtek ALC897 |
| Format płyty głównej | ATX |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 4 |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11a, 802.11b, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Poziomy RAID | 0, 5, 1, 10 |
| Łącza USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) | 1 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Port wyjścia S/PDIF | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Złącze na panelu przednim | Tak |
| Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.) | 7200 MHz |