Filtry prywatyzujące
NATEC FILTR PRYWATYZUJĄCY OWL 14" 16:9 NFP-1474
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Model | Bezramkowy filtr prywatności na wyswietlacz |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Wysokość produktu | 174,5 mm |
| Szerokość produktu | 309,9 mm |
| pkwiu | 26.70.21.0 |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na zarysowania |
| Maksymalna wielkość ekranu | 35,6 cm (14") |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Format obrazu | 16:9 |
| Obsługiwane typy wyświetlaczy | LCD |
| Funkcje filtrowania wyświetlacza | Prywatność |
| Odporny na zadrapania | Tak |
| Kompatybilny z ekranami dotykowymi | Tak |