Poznaj Toner Deluxe

Toner Deluxe to najlepsze połączenie jakości z atrakcyjną ceną. Nasza oferta została stworzona przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy opracowali produkt dla klientów, którzy oczekują wysokiej jakości. Produkty te wytwarzane są w profesjonalnych warunkach produkcyjnych, a ich wydajność często przewyższa parametry oryginalnych materiałów do drukarek.

Wysoka jakość i kompatybilność

Seria  tonerów TonerDeluxe to gama wysokiej jakości produktów z idealnym odwzorowaniem barw. Dzięki ogromnemu doświadczeniu oraz wyjątkowemu zaangażowaniu udało się stworzyć produkt na miarę oczekiwań każdego klienta. Zapewniamy stałą dostępność tonerów do drukarek laserowych monochromatycznych i kolorowych.
Nasze produkty można stosować do drukarek wielu producentów między innymi:
  • HP
  • Brother
  • Canon
  • Epson
  • Samsung
  • Xerox
  • Lexmark

Bądźmy Eko

Wkłady Toner Deluxe pakowane są w ekologiczne i minimalistyczne kartonowe opakowanie. Naszym klientom zapewniamy bezpłatny odbiór i darmową utylizację zużytych pojemników po naszych produktach, w ten sposób chcemy ograniczyć niekontrolowane pozbywanie się szkodliwych dla środowiska elementów. Na życzenie Klientów wystawiamy Kartę Przekazania Odpadu.

Tak rozumiemy filozofię produktu Eco, przede wszystkim zachęcamy naszych klientów do nowego spojrzenia na świat, w którym wszystko czego używamy na co dzień ma wpływ na otaczająca nas przyrodę.

Wszystkie informacje w jednym miejscu

Nasze ekologiczne opakowania poza zapewnieniem najwyższej ochrony podczas transportu i przechowywania, pełnią również funkcję informacyjną, pozwalającą w szybki sposób zidentyfikować parametry i kompatybilność konkretnego tonera.

Dodaj do ulubionych

Dodaj do porównania

Zobacz

Usuń z ulubionych

Dodaj do ulubionych

Dodaj do porównania

Zobacz

Usuń z ulubionych

Dodaj do ulubionych

Dodaj do porównania

Zobacz

Usuń z ulubionych

Dodaj do ulubionych

Dodaj do porównania

Zobacz

Usuń z ulubionych