Oddaj puste tonery

Zwrot pustych tonerów w Tomax. Jak to działa?

Jako klient możesz bezpłatnie oddać wszystkie zużyte materiały eksploatacyjne do drukarek, zakupione wcześniej w naszym sklepie. Możesz również podczas zakupu oddać nam dowolny toner, zgodnie z zasadą 1 za 1.Dlaczego należy zwracać zużyte materiały eksploatacyjne?

Tonery, tusze, bębny i inne materiały eksploatowane w drukarkach są odpadami szczególnie niebezpiecznymi dla środowiska. Zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach, każdy przedsiębiorca zobowiązany jest do utylizacji pozostałości po materiałach eksploatacyjnych.

W jaki sposób możesz oddać nam zużyte tonery i tusze?

Puste pojemniki możesz osobiście przywieźć do naszego biura w Katowicach, wysłać je do nas przy uprzednim kontakcie, a także przekazać je osobie dostarczającej nowe tonery w przypadku dostaw realizowanych przez naszych kierowców.

Jakie z tego płyną korzyści?

Oddając nam swoje tonery masz pewność, że zostaną one zutylizowane w ekologiczny sposób, dzięki czemu możesz przyczynić się do ochrony środowiska. Nieprawidłowo składowane odpady po materiałach eksploatacyjnych są również źródłem problemów - trudno jest je składować przez ich nieregularny rozmiar, a nieprawidłowe ich przechowywanie może skutkować uszkodzeniem się opakowania i rozsypaniem substancji znajdujących się w środku. Dzięki nam możesz pozbyć się tego problemu!