Kariera

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Opiekuna klienta.

Opis stanowiska:

- Pozyskiwanie firm do współpracy,

- Obsługa telefoniczna i mailowa Klientów,

- Sprzedaż produktów i usług,

- Utrzymywanie stałych relacji z Klientami.

Wymagania:

- Komunikatywność i zaangażowanie,

- Umiejętność budowanie stałej relacji z Klientem,

- Znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office, CRM, Subiekt,

- Znajomość branży drukarek będzie dodatkowym atutem,

- Mile widziani studenci kierunków zaocznych.

Oferujemy:

- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- Szkolenia w zakresie przygotowania do pracy,

- Podstawowe wynagrodzenie + premię za realizację zadań,

- Pracę w młodym i dynamicznym zespole,

- Telefon, komputer osobisty.

Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy na wybrane oferty.

Osoby zainteresowany prosimy o wysyłanie CV na praca@tomax.eu

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych - Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."